Dřevěná dětská chodítka

Dřevěné edukační chodítko Eco Toys Lvíček

Edukační dřevěné chodítko Eco Toys můžete pořídit i ještě nechodícím batolatům. V prvních měsících totiž skvěle poslouží jako hračka a úložný box na hračky v jednom. A až bude vaše dítko připraveno, využije jej jako chodítko. Každá strana tohoto chodítka má úplně jinou funkci a charakter. Na dítě tak čeká nesmírná nálož zábavy a motorických cvičení.

Cena v době recenze: 519 Kč

Dřevěné chodítko s kuličkami – Rybička

Dřevěné chodítko s rybičkou Scratch představuje ideální dárek k prvním narozeninám. Hračka slouží jako chodítko a zároveň vozítko na hračky. Díky ní si tedy děti užijí spoustu zábavy a zdokonalí své motorické schopnosti. Výhodou je nastavitelný pojezd koleček a dvě možnosti nastavení výšky rukojeti. Chodítko se tak vždy skvěle přizpůsobí věku dítěte.

Montessori dětské chodítko s počítadlem a kostkami

Dřevěné chodítko a vozík v jednom je ideální dárek pro děti již od 1 roku. Poslouží dětem i jako pomocné chodítko při prvních krůčcích. Navíc jsou součástí vozíku i dřevěné kostky s písmeny a čísly (20 ks) a vestavěné počítadlo, které pomůže starším dětem prakticky pochopit význam čísel a naučit se i základní počty.

Cena v době recenze: 1 872 Kč

Dřevěné dětské chodítko červeno-žlutý vozík

Červenožlutý vozík s bílým madlem je milou hračkou a zároveň praktickým pomocníkem při převážení hraček. Děti si mohou vozíček tlačit i táhnout za nastavitelnou rukojeť s brzdičkou.

Cena v době recenze: 1 059 Kč

Chodítko magnetický dřevěný vozík pro malé kutily

Dopřejte svým malým kutilům téměř dospělácké nářadí! Věříme, že toto chodítko a vozík s nářadím v jednom okouzlí jak malé chlapečky, tak jejich tatínky. A není divu. Propracovaný design a kvalitní materiál dovede upoutat každého! Chodítko má zajímavé provedení s magnetickou plochou, na níž lze nástroje velice snadno ukládat.

Cena v době recenze: 2 077 Kč

Barevné dřevěné dětské chodítko s xylofonem a dalšími aktivitami

Chcete pro vývoj svého dítěte udělat to nejlepší? Pořiďte mu barevné dřevěné chodítko, které zastane hned několik pomůcek. V případě, když dítě sedí, skvěle poslouží jako všestranná hračka a ve chvíli, kdy se rozhodne pokořit první krůčky poslouží mu jako praktické chodítko, o které se bude moci opírat. Díky tomu hravě zvládne všechny překážky na cestě za přirozeným motorickým vývojem a zdokonalí své smysly.

Cena v době recenze: 1 100 Kč

Dřevěné chodítko Scratch s vozítkem na hračky

Kvalitní dřevěné chodítko Scratch bude váš nový oblíbený člen rodiny! Nejenže bude bezpečnou oporou vašeho malého děťátka při jeho prvních krůčcích, ale zvládne ho dokonce i zabavit, čímž si budete moct vyhradit chvíli času i sami pro sebe. Pomůcka slouží samozřejmě jako chodítko, ale i prostorné vozítko na hračky. Bezpečný pohyb bude pro děti bezproblémový.

Cena v době recenze: 1 721 Kč

Chodítko Mertens s barevným sloníkem

Dětské dřevěné chodítko Mertens není jen tak ledajaké! Využití najde i ve více různých směrech, jako je zábava či pomoc při prvních krůčcích. Přední plocha chodítka okamžitě zaujme každé dítě. Jeho pestrá škála barev si o pozornost doslova říká. Většinu přední plochy zabírá roztomilý modrý sloník, který se dětem bude velmi líbit. Kolem něj můžeme najít obsáhlý hrací panel, na kterém si vaše ratolest užije hromadu zábavy.

Dřevěné chodítko Vozík s kostkami

Barevným vozíčkem plným kostek nejrůznějších tvarů potěšíte vaše malé děťátko, že bude výskat radostí. Pro ještě nechodící batole bude vozík sloužit jako praktický úložný box na kostky a až bude připraveno, využije jej jako chodítko. Nebudete se muset obávat nepříjemného pádu ratolesti během nejistých prvních krůčků. Nízká hmotnost zaručuje i malým dětem snadnou manipulaci při chůzi.

Cena v době recenze: 795 Kč

Dřevěné dětské chodítko sekačka na trávu 2v1

Chcete sekat trávu jako Vaši rodiče? Pokud máte tuto sekačku, není problém. Je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC a zároveň slouží jako chodítko. Rukojeť má dvě pozice, jednu pro první krůčky dítěte a druhou pro děti, které již trochu chodí. Dále toto chodítko obsahuje nasazovačku, která je umístěna místo motoru a pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku.

Cena v době recenze: 1 789 Kč

Hravé dřevěné dětské chodítko s aktivitami

Hravé chodítko pro děti od 12 měsíců. Chodítko dětem poskytne stabilní základ pro první krůčky. Zároveň na něm děti ke své radosti objeví spoustu aktivních prvků – pohyblivé knoflíky, ozubená kola a barevné kuličky. Skvělé pro rozvoj pohybových dovedností a fyzické síly. Podporuje zručnost, koordinaci ruky s okem a rovnováhu.

Cena v době recenze: 2 475 Kč

Dřevěné chodítko sloník s aktivitami

První kroky dítěte patří k nezapomenutelným okamžikům. Chodítko Activity – FSC usnadní vašemu dítěti nácvik chůze. Pomáhá také ke psychomnotorickému vývoji. Na chodítku je umístěn xylofon, jednoduchý labyrint se třemi korálky na drátku, souprava funkčních ozubených koleček, s otvory pro vkládání základních tvarů, labyrint s posuvnými obrázky – jednoduchými tvary na boku, úložný prostor s ochrannou síťkou, palička ke xylofonu.

Cena v době recenze: 1 137 Kč

Dřevěná dětská chodítka jsou pro děti nejen pomocníkem při prvních krůčcích, ale také společníkem při různých hrách. Tato chodítka jsou totiž často vybavena herním panelem s drobnými předměty, provlíkačkami, tlačítky nebo kostičkami, které podporují rozvoj představivosti, jemné motoriky a vnímání. Provedení se samozřejmě může lišit podle výrobce či podle věku dítěte, pro kterého je dané chodítko navrženo.

Výhodou dřevěných dětských chodítek je jejich větší bytelnost a delší životnost než těch plastových. Oblé hrany a příjemný přírodní materiál skvěle padne dětem do rukou a pěkně se drží. Dřevěná kolečka ale mohou, pokud nejsou opatřena gumou, poškrábat podlahu a také jsou někdy poměrně těžká. Hůře se tedy s nimi manipuluje. Opět však hodně záleží na konkrétním typu chodítka.Ať už tedy zvolíte dřevěné nebo plastové chodítko, vždy ho vybírejte s ohledem na věk a schopnosti dítěte.