Aktivní a interaktivní dětská chodítka

Dřevěné edukační chodítko Eco Toys Lvíček

Edukační dřevěné chodítko Eco Toys můžete pořídit i ještě nechodícím batolatům. V prvních měsících totiž skvěle poslouží jako hračka a úložný box na hračky v jednom. A až bude vaše dítko připraveno, využije jej jako chodítko. Každá strana tohoto chodítka má úplně jinou funkci a charakter. Na dítě tak čeká nesmírná nálož zábavy a motorických cvičení.

Cena v době recenze: 519 Kč

Dětské chodítko s herním panelem

Interaktivní barevné chodítko je stvořené pro ty nejmenší, které provede důležitým obdobím osvojování hrubé i jemné motoriky. Díky hernímu panelu na přední straně nabízí mnoho aktivit, jež dítě naučí zábavě, podnítí jeho fantazii a zároveň rozvine jeho schopnosti. V prvních měsících tedy chodítko spíše poslouží jako herní centrum, u kterého děti mohou sedět nebo klečet.

Chodítko Swing´n GO XIX s vzdělávací hrací podložkou

Hledáte bezpečné chodítko pro svého malého broučka nebo princeznu? Pak určitě dejte šanci chodítku Swing´n GO XIX z odolných plastových částí. Díky tomu chodítko bravurně ustojí dětské dovádění i nárazy do nábytku. Velkou výhodou je také možnost změny výšky sedadla nebo přeměna chodítka na dětskou kolébku. Lze tedy o tomto výrobku tvrdit, že roste spolu s dětmi a vždy se snadno přizpůsobí jejich aktivitě.

Cena v době recenze: 1 550 Kč

Pestrobarevné dětské chodítko Chicco Activity

Zábavné chodítko Chicco Activity je plné barev a tvarů. Vaše dítko se s ním zabaví, a ještě k tomu si zdokonalí své motorické schopnosti. Pokud u něho děti sedí nebo klečí mohou prozkoumávat přední stranu, zatímco jestliže si stoupnou, stačí uchopit červené madlo a zábavný pultík se v okamžiku promění v praktické chodítko.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Růžové chodítko VTECH rostoucí s dítětetem

Jediné chodítko a tolik možností! Řeč je o VTECH chodítku, které se snadno přizpůsobí potřebám rostoucího dítěte a v každé fázi vývoje mu nabídne spoustu zábavného učení. Děti, které již umí sedět, si mohou pohrát s hracím panelem na přední straně chodítka nebo jim ho můžete dokonce odepnout a položit na zem jako desku. Jakmile pak povyrostou, stačí důvěrně známou herní desku připnout zpět na chodítko.

Cena v době recenze: 1 329 Kč

Dětské chodítko Bright Starts Chodítko Roaming Safari Walk-A-Bout

Chodítko Roaming Safari Walk-A-Bout Bright Starts představuje praktického pomocníka, který dětem pomáhá při prvních krůčcích. Výjimečné je díky zabudovanému sedátku s možností nastavení do tří různých pozic a zábavnému pultíku s hračkami a akustickými efekty. Chodítko tak dětem poskytuje nejen stabilní a bezpečnou základnu pro první kroky, ale nabízí i herní centrum, u kterého se děti zabaví na dostatečně dlouhou dobu.

Cena v době recenze: 1 149 Kč

Dětské chodítko 3 v 1 odrážedlem a melodiemi

Toto odrážedlo potěší každého malého rošťáka nebo rošťandu! S jeho pomocí si osvojí hrubou motoriku a usnadní si přechod na kolo. Chodítko je určeno pro děti, které již samostatně sedí a mají za sebou první krůčky. Pokud ale ještě vaše dítko pouze sedí, i tak jej můžete domů pořídit. Přední strana je totiž vybavena celou řadou herních prvků, s nimiž si váš syn nebo dcerka jistě vyhraje.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Modrobílé chodítko ve formě autíčka Discovery Car 3 v 1

Modrobílé chodítko B kids Discovery Car vašemu dítěti umožní vidět svět z jiného úhlu. Kromě usnadnění chůze také dítěti nabízí nový herní prvek s celou řadou zábavných aktivit. Na přední straně chodítka například může objevovat tlačítka, za pomoci kterých si může postupně pustit čtyři melodie nebo dvacet světelných efektů se zvuky. Z toho důvodu je chodítko vhodné již pro děti od 6 měsíců.

Cena v době recenze: 1 489 Kč

Interaktivní chodítko Tulimi Dortík

Chodítko je určeno nejmenším dětem, pomáhá zlepšovat rovováhu a učit prvním krůčkům. Rukojeť je umístěná v takové výšce, aby bylo pro dítě co nejpohodlnější chodítko tlačit.

Cena v době recenze: 789 Kč

Dětské interaktivní chodítko se stolečkem pro kluky – Tulimi Walker 2v1

Produkt se skládá z chodítka, vzdělávacího stolečku, hry na košíkovou a piána. Chodítko je určeno dětem 12 m+ a je vynikajícím pomocníkem při učení samotné chůze. Kolečka mají protiskluzovou silikonovou podložku, díky níž chodítko neklouže po dlaždicích.

Cena v době recenze: 999 Kč

Chodítko VTech Uč se a poznávej

VTech chodítko s modrými kolečky, zeleným madlem a odnímatelným předním panelem. Pomocník pro první krůčky i zábavná plocha pro hraní, plná koleček, tlačítek, válečků. Ty mohou děti mačkat, rozvíjet vnímání příčiny a následku, trénovat motoriku. Mohou rozpoznávat první písmenka, číslice, barvy a zvířátka.

Cena v době recenze: 1 389 Kč

Holčičí chodítko s interaktivním pultíkem Lorelli

První krůčky dítěte se pojí nejen s dobrodružstvím a novými zážitky, ale také spoustou pádů. Díky chodítku Lorelli WALKER W1224CE EB můžete prckovi tyto momenty usnadnit a navíc zajistit nekonečnou zábavu. Součástí tohoto modelu je totiž stolek obsahující zábavní a edukační panel. Na vaši ratolest čekají hračky podporující dětskou představivost, devět veselých melodií a světelné efekty.

Cena v době recenze: 1 521 Kč

Montessori dětské chodítko s počítadlem a kostkami

Dřevěné chodítko a vozík v jednom je ideální dárek pro děti již od 1 roku. Poslouží dětem i jako pomocné chodítko při prvních krůčcích. Navíc jsou součástí vozíku i dřevěné kostky s písmeny a čísly (20 ks) a vestavěné počítadlo, které pomůže starším dětem prakticky pochopit význam čísel a naučit se i základní počty.

Cena v době recenze: 1 872 Kč

Interaktivní dětské chodítko Mickey Mouse a přátelé

Interaktivní chodítko Mickey Mouse je plné zábavných aktivit, které stimulují všechny smysly!

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Fisher Price chodítko Zebra pro první krůčky

Hravé chodítko zebra je určeno i pro ty nejmenší! Od půl roku věku vašeho dítěte může být důvodem k radosti a veselení. Chodítko také dovede s lehkostí růst společně s děťátkem a přizpůsobovat se jeho vývoji. Pokud mu ho pořídíte v brzkém věku, bude u jeho prvních pokusů hraní v sedě i prvních krůčků. V přední části chodítka Fisher Price se nachází několik barevně označených interaktivních tlačítek, po jejichž stisknutí se objevují světelné a zvukové efekty.

Cena v době recenze: 789 Kč

Roztomilé interaktivní chodítko s rukojetí Weina

I roztomilá chodítka pro malé děti si zaslouží inovaci! A právě proto tady je interaktivní chodítko značky Weina, kterému se určitě vyplatí věnovat pozornost. Kromě toho, že chodítko usnadňuje první krůčky dítěte, slouží také jako panel s hračkami. Chodítko totiž připomíná přístrojovou desku, na níž se nachází volant, zrcátko a různá tlačítka, po jejichž stisknutí se ozývají realistické zvuky vozidla, legrační zvířátka a jiné vtipné melodie.

Barevné dřevěné dětské chodítko s xylofonem a dalšími aktivitami

Chcete pro vývoj svého dítěte udělat to nejlepší? Pořiďte mu barevné dřevěné chodítko, které zastane hned několik pomůcek. V případě, když dítě sedí, skvěle poslouží jako všestranná hračka a ve chvíli, kdy se rozhodne pokořit první krůčky poslouží mu jako praktické chodítko, o které se bude moci opírat. Díky tomu hravě zvládne všechny překážky na cestě za přirozeným motorickým vývojem a zdokonalí své smysly.

Cena v době recenze: 1 100 Kč

Chodítko s aktivitami 3 v 1 Kravička

Hledáte kvalitní, ale zároveň pěkné a zábavné chodítko pro vaše malé děťátko? Určitě jste narazili na to pravé. Chodítko s aktivitami 3v1 je opravdu skvělé a užitečné! Ptáte-li se, v čem toto chodítko vyniká, a v čem spočívají jeho nejlepší vlastnosti, hned se to dozvíte. Základní využití si najde ve výpomoci se stabilitou dítěte při prvních krocích svého života.

Cena v době recenze: 1 312 Kč

Chodítko Mertens s barevným sloníkem

Dětské dřevěné chodítko Mertens není jen tak ledajaké! Využití najde i ve více různých směrech, jako je zábava či pomoc při prvních krůčcích. Přední plocha chodítka okamžitě zaujme každé dítě. Jeho pestrá škála barev si o pozornost doslova říká. Většinu přední plochy zabírá roztomilý modrý sloník, který se dětem bude velmi líbit. Kolem něj můžeme najít obsáhlý hrací panel, na kterém si vaše ratolest užije hromadu zábavy.

Interaktivní plastové dětské chodítko kravička

Roztomilé chodítko oceníte pro jeho variabilní využití. Vždy se přizpůsobí potřebám rychle rostoucího děťátka a nabídne spoustu zábavy v každém období vývoje. Dětem, které se právě naučily sedět, hračku snadno složíte, aby malé ručičky lehce dosáhly na všechny zábavné prvky na panelu. Podpoříte tak jemnou motoriku prstů, koordinaci končetin, logické myšlení a koncentraci.

Chodítko Vtech Uč se a poznávej s interaktivním panelem

Barevné chodítko Vtech s interaktivním panelem provede vaše děťátko důležitým obdobím od prvního posazení až ke stabilní chůzi. Díky mnoha funkcím na panelu se děťátko naučí zabavit se samo a bude poznávat barvy, neznámé tvary, zvuky zvířat a mnoho dalšího. Zábavnou formou tak bude rozvíjet hrubou i jemnou motoriku, koordinaci ručiček, hudební sluch a koncentraci.

Cena v době recenze: 1 157 Kč

Interaktivní chodítko Minnie a přátelé

Interaktivní chodítko Minnie je plné zábavných aktivit, které stimulují všechny smysly! Chodítko je ideální k podpoře prvních krůčků dítěte. Odnímatelná část hrací plochy. Světelné efekty. Minnie hraje svoji oblíbenou hudbu.

Cena v době recenze: 959 Kč

Chodítko s hracím pultem WEINA

Weina chodítko je vybaveno hracím pultíkem, který rozvíjí dětské dovednosti, hravost a fantazii. Hrací pultík , můžete připevnit na postýlky s dodanými popruhy. Výšku sedáku lze nastavit do 3 poloh podle výšky dítěte, aby vždy pohodlně dosáhlo na zem. Přední výkyvné kola pro snadnější pohyb.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Hravé dřevěné dětské chodítko s aktivitami

Hravé chodítko pro děti od 12 měsíců. Chodítko dětem poskytne stabilní základ pro první krůčky. Zároveň na něm děti ke své radosti objeví spoustu aktivních prvků – pohyblivé knoflíky, ozubená kola a barevné kuličky. Skvělé pro rozvoj pohybových dovedností a fyzické síly. Podporuje zručnost, koordinaci ruky s okem a rovnováhu.

Cena v době recenze: 2 475 Kč

1 2

Pokud pro své dítě chcete udělat maximum a dopřát mu ještě více podnětů pro rozvíjení svého myšlení a motoriky, pak určitě zvažte nákup aktivního nebo interaktivního chodítka. Ta mají pramálo společného s dříve oblíbenými, leč dnes příliš odborníky nepodporovanými statickými chodítky, do nichž se dítě postavilo a bylo nuceno se pohybovat, i když pro stoj nebo chůzi ještě nebylo dostatečně vyspělé. Tato aktivní chodítka jsou zcela jinak zkonstruovaná, a především fungují jen jako opora pro dítě, které se samo rozhodne pro první krůčky.

Interaktivní chodítka navíc oplývají řadou dalších funkcí, které formou hry rozvíjí dětské smysly, představivost a jemnou motoriku. Na přední straně se většinou nachází herní panel, který lze pro menší děti sundat, aby si s ním mohly hrát vsedě. Různá tlačítka a kolečka slouží k přehrávání zvuků zvířátek, přeříkávání abecedy či čísel.